Home

Pryč salon Příspěvek běh na lyžích sprint ženy tenký Velké množství učit

Běžkyně na lyžích Beranová obsadila ve sprintu v Ruce životní 7. místo.  Mezi muži dominoval Klaebo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Beranová obsadila ve sprintu v Ruce životní 7. místo. Mezi muži dominoval Klaebo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Lyžař Klaebo počtvrté vyhrál SP, Beranová byla ve sprintu v Tallinnu šestá  | ČeskéNoviny.cz
Lyžař Klaebo počtvrté vyhrál SP, Beranová byla ve sprintu v Tallinnu šestá | ČeskéNoviny.cz

Tour je minulostí, běžci ale zůstávají v Itálii. V Livignu pojedou sprinty  | Běžecké lyžování
Tour je minulostí, běžci ale zůstávají v Itálii. V Livignu pojedou sprinty | Běžecké lyžování

SP v klasickém lyžování Drážďany 2021: program, výsledky ❄️ | BetArena.cz

Mistrovství světa: Čeští běžci berou z team sprintu osmá místa | Běžecké  lyžování
Mistrovství světa: Čeští běžci berou z team sprintu osmá místa | Běžecké lyžování

ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Tradice běžeckého lyžování, často v něm  slavili i Češi - iDNES.cz
ZOH 2022 | OLYMPIJSKÉ SPORTY: Tradice běžeckého lyžování, často v něm slavili i Češi - iDNES.cz

Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil  rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz
Wengová si ve sprintu v Lahti zajistila triumf v SP, Klaebo se přiblížil rekordu, Černý vyrovnal osobní maximum - Sport.cz

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Sprint dvojic v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Čechům finále uniklo -  iDNES.cz
Sprint dvojic v Drážďanech vyhráli Norové a Švédky, Čechům finále uniklo - iDNES.cz

SP v klasickém lyžování Beitostolen 2022: program ☀️ výsledky | BetArena.cz

Norská dominance ve Falunu. Sprint si podmanili Klaebo a Skistadová – ČT  sport – Česká televize
Norská dominance ve Falunu. Sprint si podmanili Klaebo a Skistadová – ČT sport – Česká televize

ZOH 2022 | Šok ve sprintu dvojic žen. Kralovaly podceňované Němky. Klaebo  potvrdil neskutečnou dominanci - Sport.cz
ZOH 2022 | Šok ve sprintu dvojic žen. Kralovaly podceňované Němky. Klaebo potvrdil neskutečnou dominanci - Sport.cz

zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění  Vyčerpání Útočiště
zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění Vyčerpání Útočiště

ZOH 2022 | Běžkařské sprinty ovládli Klaebo a Sundlingová, Češi vypadli ve  čtvrtfinále - iDNES.cz
ZOH 2022 | Běžkařské sprinty ovládli Klaebo a Sundlingová, Češi vypadli ve čtvrtfinále - iDNES.cz

Běh na lyžích - technika, závody | BetArena.cz

Běh na lyžích - O nás | Běžecké lyžování

Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve  čtvrtfinále - iDNES.cz
Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve čtvrtfinále - iDNES.cz

Sprint ovládli Sundlingová a Klaebo. České naděje končily ve čtvrtfinále –  ČT sport – Česká televize
Sprint ovládli Sundlingová a Klaebo. České naděje končily ve čtvrtfinále – ČT sport – Česká televize

Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do  finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy