Home

Žert Náhodou Dějiny běh na lyžích štafeta ženy Bdělost Melodický Odbornost

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Rückl Crystal MČR v běhu na kolečkových lyžích - Závody - Články o běžeckém  lyžování - Běžky.net
Rückl Crystal MČR v běhu na kolečkových lyžích - Závody - Články o běžeckém lyžování - Běžky.net

Česká štafeta běžkyň na lyžích byla na MS osmá, vyhrály Norky - Sport.cz

České biatlonistky v Hochfilzenu excelovaly v běhu, celkově skončily ve  štafetě šesté - Biatlon
České biatlonistky v Hochfilzenu excelovaly v běhu, celkově skončily ve štafetě šesté - Biatlon

zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění  Vyčerpání Útočiště
zebra Důchodce zarovnání běh na lyžích sprint štafeta ženy Odklonění Vyčerpání Útočiště

MS Pokljuka: Smíšené štafety tentokrát rozjednou muži (fakta a čísla) -  BiatlonMag
MS Pokljuka: Smíšené štafety tentokrát rozjednou muži (fakta a čísla) - BiatlonMag

Běžecké lyžování zažívá absolutní nadvládu Norů. Není to nuda? - iDNES.cz

Norští lyžaři ovládli na MS štafetu podvanácté v řadě, Čechy předjeli o  kolo - iDNES.cz
Norští lyžaři ovládli na MS štafetu podvanácté v řadě, Čechy předjeli o kolo - iDNES.cz

Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky  doběhly deváté – ČT sport – Česká televize
Norky předčily největší favoritky ze Švédska a vyhrály štafetu. Češky doběhly deváté – ČT sport – Česká televize

Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky.  Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Zlaté medaile ve štafetě na mistrovství světa obhájily norské lyžařky. Češky doběhly deváté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Biatlonisté ve štafetě na MS dlouho vedli, nakonec byli čtvrtí, ženy dojely  sedmé | ČeskéNoviny.cz
Biatlonisté ve štafetě na MS dlouho vedli, nakonec byli čtvrtí, ženy dojely sedmé | ČeskéNoviny.cz

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Davidová s Charvátovou vytáhly štafetu žen na šesté místo - Sport.cz

Světový pohár v běhu na lyžích 2022/2023 program výsledky online - Liga  Online
Světový pohár v běhu na lyžích 2022/2023 program výsledky online - Liga Online

Běh na lyžích na olympiádě 2022 ⇒ program a výsledky ❄️ | BetArena.cz

České běžkyně obsadily ve štafetě osmé místo. Mistryněmi světa jsou Norky,  obhájkyně neuspěly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
České běžkyně obsadily ve štafetě osmé místo. Mistryněmi světa jsou Norky, obhájkyně neuspěly | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Běh na lyžích na ZOH v Pekingu 2022: informace, program a čeští sportovci

Trenér byl nemilosrdný a psychicky nás týral, vzpomíná slavná lyžařka -  iDNES.cz
Trenér byl nemilosrdný a psychicky nás týral, vzpomíná slavná lyžařka - iDNES.cz

Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě.  Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Po 58 letech se švédské běžkyně na lyžích staly mistryněmi světa ve štafetě. Češky skončily jedenácté | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Štafeta žen má přece jen olympijskou naději - Deník.cz

OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj  dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování
OH Peking 2022: Štafeta českým běžkyním radost nepřinesla, svůj boj dokončily na 13. místě | Běžecké lyžování

Češi v akci, 22. 1. – V Anterselvě se představí Krčmář a štafeta žen,  juniory čekají na Pokljuce sprinty - Biatlon
Češi v akci, 22. 1. – V Anterselvě se představí Krčmář a štafeta žen, juniory čekají na Pokljuce sprinty - Biatlon